Jak to všechno probíhá

Na focení se objednejte nejlépe přes kontaktní formulář, Facebook nebo Instagram.

Ač tomu občas nevěříte, oblečení na fotce dělá opravdu hodně. Doporučuji neutrální barvy (bílá, béžová, šedá, černá, světle modrá,..). Vyvarujte se nápisům a velkým vzorům. Jako pár či rodina se pokuste barevně sladit.

Oblečení volte takové, abyste se v něm cítili dobře. Pokud si nebudete vědět rady, určitě se na mě obraťte a společně to doladíme.

Většinou jdeme na procházku do lesa nebo na vaše oblíbené místo. Fotím v podvečerních hodinách, kdy není sluníčko ostré a světlo je pěkně měkké.  V zimě zapadá sluníčko brzy, takže v zimních měsících fotím převážně v odpoledních hodinách.

Chci, aby focení pro vás bylo příjemné a vzpomínali jste na něj s úsměvem. Nejraději zachycuji vaše emoce, na stylizované pózování moc nejsem. Vysmáté fotky, z kterých vyzařuje upřímná láska mezi vámi, jsou pro mě mnohem víc, než focení stylizovaného pózování před foťákem.

Zakládám si na přirozenosti, takže žádné velké změny a retuše ode mě nečekejte. Na fotkách upravuji zejména tonalitu, barvy, jas a kontrast.  Každý je krásný takový, jaký je. Neupravené fotky neposkytuji. Bylo by to pro mě jako odevzdání nedokončené práce.

Fotky vám zašlu maximálně do 3 týdnů od našeho focení. Výsledné fotky nahrávám do online galerie ze které lze stáhnout fotografie v plném rozlišení.  

Platba probíhá po focení převodem na účet.

Svatby fotím po celé ČR. O rezervaci vašeho termínu si napište co nejdříve. Některé termíny jsou zamluveny i rok a půl předem. Takže pro váš klid na duši - čím dříve, tím lépe. Detailnější informace vám velmi ráda zašlu do soukromé zprávy. Neváhejte se tedy na mě obrátit a nezávazně se poptat na váš den 🙂

Focení se přizpůsobuje potřebám miminka. Na vše bude dostatek času. Nic není problém, protože jste doma a máte vše při ruce. 

Nejvíce využijeme ložnici, obývací a dětský pokoj. Vždy se snažím najít místa s nejlepším přirozeným světlem. 

Na focení opravdu nepotřebujete nic speciálního. Nejsem zvědavá návštěva a ani nepřijdu v bílých rukavičkách. Důležité pro mě je, abyste byli v pohodlí domova a ničím se nestresovali. 

Co se týče oblečení, tak platí stejná pravidla - v jednoduchosti je krása 🙂