JAK TO PROBÍHÁ

SVATBA

Co by vás mohlo zajímat..

KDY REZERVOVAT SVŮJ TERMÍN?

Některé termíny mám obsazené i rok dopředu. Čím dříve se mi ozvete, tím je větší pravděpodobnost, že v mém diáři bude ještě prázdné místo. Nebojte se svoje vysněné datum nezávazně poptat. 🙂

ZA JAK DLOUHO SE MŮŽEME TĚŠIT NA FOTKY?

Pár dní po svatbě vám zasílám malou ochutnávku. Chápu, že jste nedočkaví a chcete se fotkami pochlubit. Na celou vzpomínku na váš den ale potřebuji více času. Hotovou galerii ode mě dostanete nejdéle do 6 týdnů.

KOLIK DOSTANEME FOTEK?

Každá svatba je jedinečná. Na některé se toho děje více, na některé méně. Rozhodně se nemusíte bát, že bych vás připravila o nějakou fotku navíc, jen abych se vešla do určitého počtu. Z celodenní svatby většinou odevzdávám 500 - 800 fotek.

JAK SI FOTKY PŘEDÁME?

Fotky v elektronické podobě budeme mít dostupné v online albu, ze kterého si můžete fotky stahovat v plném rozlišení. Přátelům stačí přeposlat odkaz.
Chci, aby pro vás výsledné fotky měly opravdovou hodnotu. Předám vám také krásnou vzpomínku v dřevěné krabičce s flash diskem. Pár fotek i v tištěné podobě dle zvoleného balíčku.

SEZNÁMÍME SE PŘEDEM?

Ano, poznat vás předem je pro mě opravdu důležité. Chci, abyste ve svůj den byli opravdu v klidu. Trávím s vámi váš den, na který jste se tak těšili. A je to pro mě opravdu obrovská zodpovědnost. Nechci pro vás být jen "cizí holka za foťákem." Popovídáme si u kávy a probereme vaše svatební plány. 🙂

A CO PŘEDSVATEBNÍ FOCENÍ?

Předsvatební focení doporučuji, ale nikoho do něj nenutím. Je to skvělý způsob, jak si se mnou focení vyzkoušet. A zároveň zjistíte, že se není vůbec čeho obávat. Tyto fotky pak můžete využít vytištěné na vaší svatbě.

NAJDEME NĚKDE FOTKY Z CELÉ SVATBY?

Zde najdete pouze menší ukázku výběru ze svatební dne. Na vyžádání vám ráda zašlu ukázku od ranních příprav až po večerní zábavu.

RODINY, PÁRY, PORTRÉTY

Co by vás mohlo zajímat..

JAK A KDE PROBÍHÁ FOCENÍ?

Fotit můžeme venku nebo v mém ateliéru v Třebíči. Nejraději fotím v podvečerních hodinách, kdy není ostré sluníčko a světlo je pěkně měkké. Naopak v zimě zapadá sluníčko brzy, takže v zimních měsících fotím v odpoledních hodinách.

Chci, aby focení pro vás bylo příjemné a vzpomínali jste na něj s úsměvem. Nebojte se být sami sebou. Vysmáté a upřímné fotky, ze kterých přímo září láska mezi vámi, pro mě znamenají mnohem víc než stylizované pózování před foťákem.

JAK SE MÁME OBLÉCT?

Ač tomu občas nevěříte, oblečení dělá opravdu hodně. Doporučuji neutrální barvy. Vyvarujte se nápisům a velkým vzorům. Jako pár či rodina se pokuste barevně sladit. Sladit ale neznamená být ve stejné barvě. Volte barvy, které k sobě ladí a nebo kombinujte odstíny.

Volte ale oblečení, abyste se v něm cítili dobře. Pokud si nebudete vědět rady, určitě se na mě obraťte a společně to doladíme.

JAK BUDOU NAŠE FOTKY UPRAVENY?

Zakládám si na přirozenosti. Takže žádné velké změny a retuše ode mě nečekejte. Na fotkách upravuji zejména tonalitu, jas, kontrast a barvy.
Neupravené fotky neposkytuji. Bylo by to pro mě jako odevzdání nedokončené práce.

KDY DOSTANEME FOTKY?

Záleží pro jaký balíček se rozhodnete. V balíčku LÁSKOPŘÍBĚH ode mě dostáváte všechny fotografie, které tvoří váš příběh. Neposílám vám neupravené náhledy, a proto nemusím čekat na váš výběr a mohu na fotkách začít hned pracovat.
Pokud se rozhodnete pro náhledy, tak do 5 dnů od focení zasílám náhledy k výběru. Po odeslání výběru maximálně do 3 týdnů obdržíte výsledné fotografie. Záleží na momentální pracovní vytíženosti. Vždy se snažím, abyste měli fotky co nejdřív u sebe.

KDE NAJDU HOTOVÉ FOTKY?

Hotové fotky odesílám přes online webovou galerii. Ze které můžete fotky stahovat i sdílet s vašimi blízkými.

KDY A JAK MÁM ZAPLATIT?

Platba probíhá po focení převodem na účet.

JAK SE MÁME PŘIPRAVIT NA FOCENÍ U NÁS DOMA?

Na focení opravdu nepotřebujete nic speciálního. Vzhledem k tomu, že jste v pohodlí domova, máte všechno po ruce. Nejvíce využijeme ložnici, obývací a dětský pokoj. Vždy se snažím najít místa s nejlepším přirozeným světlem.

This error message is only visible to WordPress admins
Error: Connected account for the user bulickovamichaela_foto does not have permission to use this feed type.